REKLAMA

Prezydent RAFAŁ PIECH: Czy oni chcą nas LECZYĆ?! Informacje które MROŻĄ krew w żyłach!

Prezydent RAFAŁ PIECH: Czy oni chcą nas LECZYĆ?! Informacje które MROŻĄ krew w żyłach!

Prezydent Siemianowic Śląskich i lider ruchu Polska Jest Jedna, Rafał Piech, przedstawił Polakom szokującą informację dotyczącą sposobów leczenia zakażeń wirusowych. Jak się okazuje, zwolennik przymusu szczepień, ekspert rządu Andrzej Horban zalecał niegdyś stosowanie amantadyny.

– Witam Państwa bardzo serdecznie. Dzisiaj chciałbym powiedzieć kilka słów na temat leku, amantadyny, który skutecznie działa w leczeniu koronawirusa – zaczął prezydent Rafał Piech.


Dr Bodnar represjonowany za pomoc pacjentom! Polacy SKAZYWANI na WYROK! Szpital to OSTATECZNOŚĆ!


Prezydent RAFAŁ PIECH do MORAWIECKIEGO : Skończcie kłamać obrzydliwie i wprowadzać Polaków w błąd

Jak podkreślił, informacje, które ma zamiar przedstawić, zszokują wszystkich Polaków

– Myślę, że te dane, które dziś przedstawię zmrożą krew w żyłach wszystkich Polaków. Bardzo dobrze o tym wiemy, doktor Bodnar o tym mówił już na początku pandemii, że jest lek, lek przeciwwirusowy, amantadyna, który hamuje rozwój tego wirusa. Przeprowadził leczenie na kilku tysiącach a nawet kilkunastu tysiącach pacjentów, nie tylko doktor Bodnar, ale wielu lekarzy w całej Polsce. I są to lekarze, którzy uratowali dziesiątki tysięcy osób od śmierci – podkreślił samorządowiec. 

– Gdybyśmy w 2020 roku zastosowali ten lek, mielibyśmy kilkadziesiąt tysięcy zgonów mniej – wskazał Piech. Następnie podał wstrząsającą informację na temat działania władz w związku z rzekomą walką z C-19.

Polska Agencja Prasowa podała kilka dni temu informację, że Ministerstwo zdecydowało się ograniczyć dostęp do amantadyny. Proszę zobaczyć, preparaty, które tak naprawdę są w fazie badań, są wprowadzane siłą, wprowadzany będzie przymus szczepień, a tak wiele jest przecież powikłań, chorób autoimmunologicznych, zakrzepic, udarów, zawałów. Dzisiaj pojawia się kolejny objaw, jest to bardzo wysokie nadciśnienie i krwotok z nosa. Więc jeżeli macie Państwo tego typu objawy, jest to prawdopodobnie spowodowane powikłaniem poszczepiennym.

– Amantadyna to lek stosowany od pięćdziesięciu lat. Lek przeciwwirusowy, skuteczny, lek, który działa – podkreślił Rafał Piech. Dodał, iż chciałby przedstawić Widzom dokument, który został zamieszczony na stronie Państwowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Świdnicy w 2009 roku.

– Myślę, że będziecie państwo w szoku gdy usłyszycie, kto ten dokument podpisał i do jakiego leczenia zachęcił – wskazał Piech, po czym odczytał komunikat nr. 2 z dnia 20 listopada 2009 roku, dotyczący „zasad stosowania leków antywirusowych w leczeniu przyczynowym grypy”.

– Pacjentom o ciężkim, lub postępującym przebiegu należy rozważyć podawanie dodatkowo jednego z dwóch inhibitorów M2 – amantadyna lub rimantadyna. Krajowy specjalista w dziedzinie chorób zakaźnych, Andrzej Horban.

– Szanowni państwo, w 2009 roku ten ekspert, który jest dziś ekspertem przy premierze, powiedział już w 2009 roku że na ciężki przebieg choroby, grypy, wirusa, należy zastosować amantadynę. Czy wiecie, że ten sam człowiek w 2020 roku powiedział, że stosowanie amantadyny przy chorobie, koronawirusie, wymaga badań? Powiedział to rok temu. A w 2009 roku zachęcił właśnie do takiego leczenia w jakimś ciężkim przebiegu – westchnął prezydent Siemianowic Śląskich.

– Szanowni Państwo, oni doskonale wiedzą, że amantadyna działa. Myślę, że dzisiaj nie ma już żadnych wątpliwości co do tego, jaki jest cel. Czy oni tak naprawdę chcą leczyć Polaków. Czy oni tak naprawdę chcą, żeby Polacy nie umierali na koronawirusa.

– Nie wiem, zastanawiam się, jak ten człowiek kładzie się do łóżka, czy on spokojnie zasypia. Bo luster chyba w domu nie ma, bo nie jest nawet w stanie spojrzeć w lustro. Ja straciłem całkowity szacunek do tego człowieka, ale myślę, do tych wszystkich ekspertów, którzy mówili i zachęcali, że ten preparat jest najlepszy, że nie ma żadnych powikłań, nie ma mowy o jakimkolwiek ciężkim przebiegu a już w ogóle o hospitalizacji czy o zgonach… Dzisiaj pojawia się kolejna informacja, szpital w Tarnowskich Górach podał, że 45% pacjentów chorych na covid to są osoby zaszczepione.

Podkreślił, że sytuacja w Siemianowicach jest bardzo podobna

– Dalej mamy większość pacjentów na OIOM-ie zaszczepionych i tylko jednego pacjenta niezaszczepionego – wskazał Piech.

– Doskonale widzimy dziś, gdzie jest prawda. I proszę, aby ten materiał trafił do jak największej ilości ludzi, aby budzić Polaków. Aby wiedzieli, jaka jest prawda. Szanowni Państwo, mamy już 70 tysięcy podpisów pod apelem do prezydenta Andrzeja Dudy, aby nie wprowadzono w przyszłości segregacji sanitarnej. My oczywiście na to nie pozwolimy. Przygotowujemy się do kolejnych działań. To jest ten moment żeby się zjednoczyć, żeby obudzić tych, którzy jeszcze nie są do końca świadomi, co się dzieje.

Prezydent Rafał Piech zachęcił do podpisania apelu do prezydenta Dudy, który można znaleźć pod TYM LINKIEM.

ZOBACZ TAKŻE: Prezydent Siemianowic Śląskich Rafał Piech: Czy lider ruchu Polska Jest Jedna przeszedł Co&id? tvPolska


11-12-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)